0 0.00 ₪

לא הוספת עדיין מוצרים לסל הקניות שלך

משלוחים חינם על כל הזמנה מעל 199 ש"ח לפיקאפ

כרטיס הכוכבים של צה"ל
כל מה שאתם צריכים לדעת על כרטיס הקניות הדיגיטלי לחיילי צה"ל

 

כחלק מתוכנית ההתייעלות של צה"ל ושדרוג תנאי רווחת החיילים, מאז גיוס יולי-אוגוסט 2017,החלו לקבל המלשב"ים זיכוי בשווי ערך כספי לרכישת ציוד אישי ברשתות נבחרות.

צעד זה הוא צעד מבורך, אחד מבין רבים אשר מוכיח לכולנו כי הצבא קשוב לרחשי הציבור ונותן לכם, החיילים והמלש"בים, את חופש הבחירה והפשטות בבחירת הציוד לו תזדקקו במהלך השירות הצבאי.

אז מה זה בעצם הכוכבים ומה בעצם אתם מקבלים?

הצבא כבר אינו מספק ציוד בלשכת הגיוס כפי שנעשה בעבר (מלבד מדים וציוד בסיסי ביותר) ולכן הוא מקנה לכם, המלש"בים זיכוי בשווי ערך כספי משתנה על פי תפקידכם המיועד אשר אותו תוכלו לנצל ברשתות שיווק נבחרות שהצבא בחר מראש, ובהן תכלו לרכוש את הציוד אשר תרצו ותצטרכו להצטייד איתו בגיוס.

כ 14 יום לפני תאריך גיוסכם לצה"ל, תקבלו הודעת טקסט למס' הטלפון שלכם אשר רשום ב "מיטב" ובו מס' קוד קופון אשר הוא למעשה יהווה את הזיכוי שלכם.
הכוכבים הם אישיים ואינם ניתנים להעברה.

את הכוכבים תקבלו ב 3 פעימות במהלך שנת השירות הראשונה שלכם על פי החלוקה הבאה:

הפעימה הראשונה שתתקבל 14 יום לפני יום הגיוס המיועד יזכה את המלש"ב בכוכבים בשווי של 215 ש"ח.

לאחר כחודש בשירות צבאי,
לוחמים יקבלו כוכבים נוספים בשווי 1,087 ש"ח.
תומכי לחימה יקבלו כוכבים נוספים בשווי 447 ש"ח.

לאחר כשנה בשירות הצבאי,
לוחמים יקבלו כוכבים נוספים בשווי 647 ש"ח.
תומכי לחימה יקבלו ככובים נוספים בשווי 194 ש"ח.

מתגייסים לתפקידים כלל צה"ליים יסתפקו בפעימה הראשונה בלבד
 

החל מגיוס מרץ 2018 לוחמים החלו לקבל כוכבים נוספים, הפעם בשווי 413 ש"ח לרכישה נעלי ספורט - כוכבים אלו בעצם מחליפים את שוברי הקניה שחולקו עד כה.

אתם בטח שואלים "אז מה אני יכול לרכוש עם הכוכבים, ולמה זה מספיק?

את כל הכוכבים שתקבלו תוכלו לנצל עד יום לפני השחרור שלכם משירות חובה.
אנחנו מציעים לכם לשמור ולנצל את הכוכבים שברשותכם לציוד ספורט וציוד חורף שכן הוא הציוד היקר ביותר אשר תצטרכו לרכוש.

שימו לב,הצבא כבר אינו נותן ציוד בלשכת הגיוס מלבד מדים, תיק וכד' ולכן על פי המלצות הצבא, מומלץ להגיע לבקום עם הפריטים הבאים:

- גופיות "טישרט" בצבע לבן או ירוק 
- גרביים - מנדפות זיעה ואנטי-באקטריאליות
- מגבת
- תחתונים

אמנם הצבא ביצע מהלך "גדול" ומבורך! אשר נתן לכם, הצרכנים, את הבחירה החופשית של מה ואיפה לרכוש ציוד. אך עדיין, לצערנו הצבא אינו יכול לשלוט בגובה המחירים המוצעים בשוק הציוד, ולכן אנחנו ממליצים לכם להיות צרכנים נבונים, וזאת על ידי ביצוע סקר שוק ולא להתפתות לקנות ציוד יקר, רק בגלל שאתם כבר נמצאים במקום.
כחלק מצרכנות נכונה מומלץ לעשות סקר שוק, אשר בעקבותיו תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה של איפה הכי ישתלם לכם לרכוש את הציוד אשר תאלצו לרכוש מעבר לכמות הכוכבים שברשותכם. מנסיוננו הרב, אנו נוכחנו לדעת שמעל לסכום הכוכבים הנקוב אשר מקבלים קיימת הוצאה כספית נוספת על ציוד אשר יזדקקו לו המלש"בים להגיע איתו ללשכת הגיוס, ולכן, מומלץ מאוד להשוות בין החנויות השונות!
אנו עדים היום למהפכה בתחום הצרכנות אשר מאפשרת לכסף שלכם להיות שווה יותר, וזאת תוך כדי חסכון של עלויות תפעול, כגון: שכר דירה, ארנונה, עובדים, זכיינות וכד'  שאינן מועמסות על המחירים הסופיים לצרכן. 
אנו שמחים לקחת חלק במהפכה זו, ולהציע לכם את הבית המושלם לרכישת אותו ציוד שזקוקים לו המלש"בים, באופן כזה שאנחנו מביאים את העובדה שהכסף שלכם שווה אצלנו יותר.

 

באם יש לכם עוד שאלות ואתם מעוניינים לדעת איזה ציוד כדאי לרכוש, אנחנו כאן לכל שאלה!

אצלנו הכוכבים זה אתם!

הקליקו כאן לצפיה ברשימת הגיוס המומלצת שלנו לחצו כאן >>

הקליקו כאן למוצרים אותם ניתן לשלם בכוכבים לחצו כאן>>