0 0.00 ₪

לא הוספת עדיין מוצרים לסל הקניות שלך

משלוחים חינם על כל הזמנה מעל 129 ש"ח

יוצאים לטייל בארץ? ציוד לצבא ולטיולים עם 5 פריטים שאסור לשכוח

ניתן לחלק את עולם הנופשים בישראל ל-2-3 קבוצות עיקריות, יש את מי שאוהב ללון בסטייל, בדרך כלל מדובר בזוגות מבוגרים, הורים עם ילדים, אנשי עסקים, אנשים שיש להם יכולות כלכליות אשר מאפשרות להם להזמין מקום במלונות ברמה גבוהה.

יש את מי שאוהב לישון בבתי מלון אך מוכן או צריך להתפשר, על חדר עם מיטה ולעיתים גם עם מקלחת צמודה, בין אם זה בבית מלון או באכסניות.

כאן אנחנו מדברים על זוגות או הורים שנוסעים עם ילדים ורוצים לצמצם את העלויות הכלכליות שלהם באמצעות לינה באכסניות מותאמות לצורכי משפחה.

הקבוצה השלישית של מטיילים בארץ היא של חבר'ה שאוהבים לעשות קמפינג בשטח. אלה יכולים להיות מטיילים שמקימים אוהלים בחופי הים, יערות, שמורות טבע ומקומות מוכרזים אחרים בהם ניתן לעשות קמפינג.

מדובר על פי רוב במטיילים ותיקים, צעירים, כאלה שאוהבים את החיבור לאדמה ולטבע.

על מנת לערוך קמפינג בצורה טובה הרי שיש מספר פריטים שאסור לשכוח, פריטים שבלעדיהם אי אפשר להסתדר בחוץ או לפחות, כאלה שיכולים להפוך את הטיול ואת הלינה בשטח להרבה יותר מהנה ובטוחה.

בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג 5 פריטים שיש לקחת לכל קמפינג, כאשר לצד כל פריט נציג נקודה או שתיים רלוונטיות שיש לשים לב אליהן.

5 פריטים שחייבים לקחת לכל קמפינג

 

שק שינה, מזרון ושמיכה – זה נשמע אולי מובן מאליו, אך מדובר בפריטים שאסור לזלזל בהם. הרבה פעמים אנחנו נוטים לזלזל בתנאי השטח, בתנאי מזג האוויר.

בלילה הטמפרטורה יורדת ויכול להיות מאוד קר, תנאי השטח לא תמיד יאפשרו לנו שינה על אדמה חלקה, לכן חשוב שניקח את השק שינה שלנו .

חשוב לשים לב לגודל שלהם וכן עד כמה הם אטומים ועמידים בפני גשם ומים בפרט.

פנסים – נכון שבכל פלאפון כיום יש פנס, אך בשביל שלא נצטרך לבזבז את הבטרייה שלו, רצוי להיעזר בפנס חיצוני.

מוטב שיהיה לנו גם פנס ראש לצורך הליכה וגם פנס יד בו נוכל להשתמש למקרי הצורך. יש לקחת גם סוללות כמובן, על מנת שנוכל להשתמש בפנסים בכל עת.

חומר נגד יתושים – יש מי שרגיש מאוד לעקיצות של יתושים, יש מי שפחות, מה שבטוח הוא, שאף אחד לא רוצה לבלות לילה שלם במלחמה נגד יתושים שמבקשים לעקוץ אותו.

לכן יש להביא משחות נגד יתושים וכן חומרים שימנעו מיתושים להגיע אל המקום בו לנים.

חומרי היגיינה – אומנם עושים קמפינג בטבע ולא נמצאים במלון, אך אין זה אומר שצריך לוותר על שמירת הניקיון וההיגיינה.

לכן יש להביא נייר טואלט, סבון, משחה ומברשת שיניים ועוד. מדובר על דברים שהופכים את הטיול להרבה יותר נעימים ונקיים.

אולר – בין אם נשתמש בו לצורך פתיחת קופסאות שימורים ובין אם לצורך חיתוך ירקות, רצוי שיהיה לנו אולר שוויצרי בכיס.


קטגוריות: חיילים ולוחמים, שמירה על בריאות במהלך השירות, כושר צבאי, אחרי השחרור → פוסט קודם פוסט הבא ←