0 0.00 ₪

לא הוספת עדיין מוצרים לסל הקניות שלך

משלוחים חינם על כל הזמנה מעל 129 ש"ח

ביגוד תרמי למסע בפולין - מה לקחת? ביגוד למסע לפולין הקרירה

מזג האוויר בפולין שונה בצורה מהותית ממה שאנחנו מכירים כאן בארץ. זו הסיבה לכך שלפני היציאה יש להצטייד בפריטי לבוש מתאימים.

אנחנו ישראלים הורגלנו לחורף נוח יחסית. גם הימים הקרים ביותר אינם קפואים כמו במדינות אירופאיות צוננות. זו הסיבה לכך שלפני שעוזבים את הארץ לטובת מסע לפולין, חובה להצטייד בכל מה שנחוץ. מי שלא טעם את מזג האוויר באירופה חייב ללמוד על כך ולקבל מידע ממי שמתמצא בתחום. כך הוא יוכל למלא את המזוודה עם כל הפריטים הנחוצים והחשובים לו. פריטי לבוש מחממים ואיכותיים יאפשרו לכם או לילדכם לצאת למסע וליהנות ממנו למרות הקור העז. כי על מנת להתמודד מול הצינה העזה חייבים להיות מצוידים בלבוש הולם.

מה חשוב לקחת לפולין?

הקור העז ששורר בפולין מעמיד בפני קושי את המשלחות הישראליות המגיעות למקום. כדי להפיק את המקסימום מהמסע שלכם בפולין, וליהנות מהימים והשעות חשוב לכם להגיע מצוידים בכל פריטי הלבוש הנחוצים. על פי ההמלצות מומלץ ללבוש שלוש שכבות בשיטה המכונה שיטת הבצל. בחירת הפריטים הנכונים תאפשר לכם לשמור על חום הגוף בל לשאת בגדים כבדים שמכבידים על התנועה.

שכבה ראשונה היא לבוש תרמי – פריטים שמנדפים זעה ושומרים על הגוף יבש. העובדה הזו מאפשרת לגוף לשמור על חומו. חשוב לבחור פריטים איכותיים, הללו לא סופגים ריחות והם מתייבשים במהירות. ניתן לעשות בהם שימוש משך מספר ימים. כאשר רוכשים ביגוד תרמי יש להבחין בין מספר סוגי הבגדים הקיימים, ולבחור על פי המלצת איש המכירות בבגדים המתאימים לאופי המסע ולתנאי האקלים בארץ היעד, בעונה הנוכחית.

שכבה שניה היא ביגוד עשו פליז. מדובר באריג סינטטי שמאפשרת את נידוף הזיעה הלאה, אך הוא מספקת בידוד מפני הקור. הפליז הינו קל משקל וחולצת פליז מתאימה ביותר להיות השכבה השנייה בגלדי הבצל.

עבור השכבה שלישית מתאים ללבוש מעיל פליז, סופטשל או פוך. לכל מעיל יש תכונות שונות וחשוב לבחור את המעיל המתאים שישמש את המטייל בנוחות רבה לפי אופיו וצרכיו.

התארגנו כראוי וצאו לשלום!


קטגוריות: חילות צהל → פוסט קודם פוסט הבא ←